SKAMBINK:

+370-636-96-949

Naujienlaiškis

Esame nauja įmonė, tačiau turime ambicingus tikslus.

Iki 2020 m. Tapti paviljonų, baldų, tekstilės ir kitos šventinės atributikos nuomos lydere Lietuvoje.

Tam jau esame daug padarę, bet pagrindiniai darbai dar laukią mūsų ateityje.

Šio tikslo mes negalėsime įgyvendinti, jeigu nesugebėsime jums parodyti jog su mumis dirbti yra paprasta, o visi mūsų duoti pažadai dėl įrangos kokybės arba pristatymo yra nevykdomi.

Kodėl pasirinktas komunikavimo būdas per naujienlaiškį? Planuojame diegti naujus problemų sprendimo būdus, kurie lengvins įrangos pasirinkimą , užsakymą, prezentaciją jūsų klientams, užsakymo įgyvendinimo sekimą. Mums yra svarbu, kad Jūs, būtumėte pirmieji ir laiku informuoti apie pasikeitimus mūsų darbo strategijose, kurie taupys jūsų laiką.

Kam yra skirtas naujienlaiškis?

Naujienlaiškis didžiąją dalimi bus skirtas pastoviems mūsų klientams, įmonėms, vestuvių planuotojoms, renginių organizatoriams, dekoruotojoms, promo akcijų organizatoriams ir kitiems kam nuolatos iškyla iššūkių ieškant šventinės ir reklaminės atributikos nuomos.

Kaip dažnai bus siunčiamas naujienlaiškis?

Planuojama siųsti vieną naujienlaiškį kas 1-2 mėnesius.

Kokia informaciją rasiu naujienlaiškyje?

Naujienlaiškyje supažindinsime su mūsų naujai įdiegtomis darbo technologijomis, su svarbiais atnaujinimai tinklapyje ar kituose kanaluose kurie leis greičiau pasirinkti inventorių arba lengviau jį pasiūlyti Jūsų klientui, informacija apie naujo inventoriaus atkeliavimą arba sandėlio likučių padidėjimą. Išimtinais atvejais išskirtinės nuolaidos.

Jeigu tikite, kad šioje sferoje dar yra kur tobulėti ir norite naudotis visomis mūsų sukurtomis galimybėmis, jums tereikia užpildyti žemiau esančia naujienlaiškio formą.

 

 

Naujienlaiškio forma

Please wait...

Puiku! Jums Pavyko ! Nuo šiol Jūs būsite vienas iš pirmųjų, kuris sužinos visas mūsų Naujienas